Ciuf Ciuf!

Baby Scena

Reż. Atsuto Suzuki

Pora na wycieczkę!

Pochodzący z Japonii reżyser Atsuto Suzuki zaprasza najmłodszych widzów (i ich rodziców!) w wielką podróż po fantastycznym świecie wyobraźni! Ruszamy ze stacji Będzin Miasto i będziemy podróżować przez odległe kraje - aż za siedem gór i za siedem mórz. Zanim wsiądziemy do naszego pociągu, musimy go sobie najpierw wybudować - z pudełek, pudełeczek, taśm, tasiemek, nitek i niteczek.

Podczas wyjazdu towarzyszyć nam będzie dwójka sympatycznych zawiadowców, którzy zabiorą nasz pociąg w najciekawsze zakątki dziecięcej fantazji. Kto wie, co czeka na nas w tej pomysłowej wyprawie - z całą pewnością mnóstwo świetnej zabawy i odjazdowych przygód!

Twórcy

Scenariusz i reżyseria Atsuto Suzuki
Scenografia Noriko Nishimiya
Muzyka Rie Murakami
Obsada Joanna Rząp, Stefan Szulc
Produkcja Paweł Klica

Partnerami spektaklu są Koleje Śląskie oraz The Saison Foundation.
Spektakl realizowany jest w koprodukcji z Inzou Indian Elephant Theatre z siedzibą w Japonii.
Spektakl wyprodukowany w koprodukcji z Inzou Indian Elephant Theatre z siedzibą w Tokio, Japonia.


Inzou Indian Elephant (劇団印象) istnieje od 2003 roku. Ten niewielki teatr założony przez Atsuto Suzuki od wielu lat tworzy nagradzane spektakle dla dzieci i młodzieży. Jego przedstawienia były wystawiane w całym kraju, ale także m.in. w Korei Południowej czy w Tajlandii. W swojich spektaklach stara się tworzyć widowiska przełamujące bariery kulturowe i językowe - wykorzystując elementy dziecięcej zabawy i spontaniczności.

Premiera 1 czerwca 2019
Czas trwania ok. 40 minut
Wiek od 0.5 do 5 lat

UWAGA! Bardzo prosimy o zapewnienie sobie i swoim podopiecznym lekkiego obuwia zmiennego lub skarpetek, ze względu na specyfikę spektaklu oraz wygodę maluszków. W razie braku obuwia zmiennego teatr posiada ochraniacze na obuwie. Uprzejmie informujemy, że zmiana obuwia na Baby Scenie obowiązuje wszystkich widzów.